Шановні жителі та гості Ліплявської громади!

Вже всі знають, що ВАКЦИНОВАНИЙ-ЗНАЧИТЬ ЗАХИЩЕНИЙ!

Вакцинація – це не гарантія того, що Ви не захворієте, але це гарантія того, що ускладнення під час COVID-19 оминуть Вас або будуть мінімальними.

Провакцинуватись можна вакцинами Коронавак, Модерна (при наявності 15 бажаючих) в пункті щеплення в Ліплявській АЗПСМ з 8.00-15.30 в понеділок-пятницю, а також в  ФП с.Озерище, Келеберда, Прохорівка, Сушки за попереднім записом в медичного працівника.

Якщо є колектив (більше 15 чоловік), який бажає, щоб до них на підприємство для вакцинації робітників виїхала мобільна бригада,телефонуйте  за номером 0800-218-424.

Також  в КНП «Канівський ЦПМСД» продовжує свою роботу Центр вакцинації від COVID-19, який працює щоденно:

з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 15-30

в суботу та неділю з 9-00 до 13-30

Щеплення проводиться вакциною КОРОНОВАК, МОДЕРНА,  в порядку живої черги всіх бажаючих жителів, гостей, приїзжих.

P.S. Щеплення вакциною МОДЕРНА, у вихідні, проводиться лише за попереднім записом та при наявності 15 охочих.

Якщо ви все ще не зробили щеплення, радимо поквапитися, щоб імунітет встиг сформуватися до осіннього епідсезону, не зволікайте, а телефонуйте для запису за номером 0800-218-424 прямо зараз. Збережіть головне –здоров’я!

Світлана Сіренко, начальник відділу охорони здоров’я

та соціального захисту