12 серпня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про  виконання бюджету Ліплявської сільської територіальної громади за  І півріччя 2021 року.

2. Про схвалення внесення змін до бюджету Ліплявської сільської  територіальної громади на 2021 рік.

3. Про організацію роботи із зверненнями громадян в Ліплявській сільській раді в І півріччі 2021 року.

4.Про відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України на території Ліплявської сільської ради.

5. Про стан підготовки закладів освіти до початку 2021-2022 навчального року

та роботи в осінньо-зимовий період.

6. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

7. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

8. Про встановлення тарифу на вивезення та захоронення побутових відходів (ТПВ) в населених пунктах громади для всіх категорій споживачів на 2021 рік

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно.