Давайте разом дивитися якісне українське кіно!

Вже 23 серпня, біля Будинку культури в с. Келеберда, об 11:00 розпочнеться кінопоказ повнометражних фільмів останніх років, а також короткометражних фільмів Проєкту «Дивись українське!». Вхід вільний!

Нагадуємо, що кінопокази відбуваються в межах Національного Туру “Кіно просто неба”, який охоплює 9 областей України, покриття близько 500 населених пунктів, а можливість безкоштовно подивитись сучасне українське кіно отримає більше ніж 500 000 людей!

Національний Тур «КІНО ПРОСТО НЕБА» реалізується Благодійним фондом “МХП – Громаді” у партнерстві з Асоціацією «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!» та за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Партнерами Національного Туру «Кіно просто неба» є: Райффайзен Банк Аваль, Компанія «Делойт» в Україні, Українська кіноакадемія, UA: Суспільне мовлення, компанія «Вавілон», Еспресо TV.