21 серпня 2021 року м.Олешки приймало талановитих виконавців з різних регіонів України, де відбувся уже ІІ Всеукраїнський вокальний фестиваль-конкурс народної творчості «Співоча птаха 2021», проведений за підтримки Олешківської міської ради під егідою Творчої спілки «Асоціації діячів естрадного мистецтва України».

Оцінювали виконавську майстерність конкурсантів найкращі діячі культури та мистецтв України: Володимир КОВАЛЕНКО - продюсер музичних проєктів телеканалу UA: Перший, автор і керівник проєкту «Фольк-music», Заслужений діяч мистецтв України; Оксана ПЕКУН - голова журі, зірка української естради, співачка та телеведуча, Народна артистка України; Антоніна ПОТУЖНЯ - співачка, хормейстер, засновниця Вокальної студії Антоніни Потужньої, керівниця Народного фольк-гурту "Олешшя"; Єгор МІРОШНІЧЕНКО - директор Всеукраїнського вокального фестивалю-конкурсу народної творчості "Співоча птаха", директор Гончаренко Центр-Партнер Олешки.education and culture, лауреат стипендії Президента України для молодих діячів у сфері музичного мистецтва; Ольга ТОКАР - співачка, аранжувальник, хормейстер Театру пісні "DZHERELA"; Олена ЛУКАШОВА - Заслужена артистка України, співачка, поет, композитор, солістка Ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України, доцент кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Під час відкриття фестивалю до вітального слова було запрошено міського голову Євгена РИЩУКА, який учасникам конкурсу побажав гарно виступити, членам журі – гарно оцінити, а всім присутнім у залі – отримати масу задоволення від перегляду конкурсних номерів.

Далі розпочалося справжнє співоче свято, до уваги журі та глядачів були представлені різножанрові пісні у виконанні талановитих дітей, які прибули із Херсонської, Миколаївської,Черкаської, Чернігівської, Київської областей.

Вокальний конкурс «Співоча птаха» хоч і молодий, проте з кожним роком набирає все більш професійного рівня, значно підвищився рівень виконавської майстерності конкурсантів, що поставило перед членами журі непросте завдання – визначити переможців у різних номінаціях. Але все ж таки це було зроблено – було оголошено результати, відповідно до яких учасників нагородили дипломами, кубками та заохочувальними подарунками. Володарами Гран-прі стали:

-Аматорський вокальний колектив "Відродження", керівник Ірина Слюсар (Ліплявська ОТГ, Черкаська область)

-Кохановська Анна, викладач Ольга Кузнєцова (м.Херсон)

ЩИРО ВІТАЄМО АМАТОРСЬКИЙ ВОКАЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ "ВІДРОДЖЕННЯ", КОТРІ ОТРИМАЛИ НАЙВИЩУ НАГОРОДУ – ГРАН ПРІ У ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ВОКАЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ «СПІВОЧА ПТАХА 2021»!

БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ І ТВОРЧИХ ЗЛЕТІВ!