23 серпня 2021 року на спортивному майданчику в с.Ліпляве відбувся турнір з пляжного волейболу, присвячений 30-й річниці незалежності України.

Участь у змаганнях взяли чотири волейбольні команди: Ліпляве-1, Ліпляве-2, команда с.Степанці та команда Канівської ГЕС.

Голова Ліплявської територіальної громади Сергій Геращенко привітав учасників змагань з святами - Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України. Подякував всім за активність, прагнення до здорового способу життя,  побажав успіхів та гарної гри.

За результатами гри І місце здобула команда Ліпляве-2; ІІ місце – команда с.Степанці; ІІІ місце – команда Канівської ГЕС; ІV місце – команда Ліпляве-1.

За підсумками змагань команди – призери нагороджені кубком, медалями та грамотами, всі команди учасники нагороджені цінними подарунками.

Дякуємо всім учасникам змагань за активну участь, бажаємо вам міцного здоров’я і наснаги на нові спортивні досягнення та звершення.