Ліплявська громада
Черкаська область, Канівський район

 Черкаська обласна служба зайнятості 30 років на ринку праці

 

 Черкаська обласна служба зайнятості 30 років на ринку праці

         За роки незалежності України, вітчизняний ринок праці суттєво змінився. На сьогодні завдання № 1 для обласної служби зайнятості - адресна допомога кожному клієнту, прагнення до гнучкості та адаптованість до сучасних викликів на ринку праці.

         Якщо на початку 90-х років за сприяння обласної служби зайнятості щороку роботу знаходили близько 10 тис. незайнятих громадян, то тепер щороку близько 36 тис. людей.

          Державній службі зайнятості 30 років. У неї, як і у кожної людини, в житті бували різні періоди. Щоразу, відкриваючи нову сторінку історії, першочерговим завданням була соціальна захищеність людей.

         За словами директора Черкаського обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка, згідно з пріоритетами державної соціальної політики і світовим досвідом, в роботі фахівців використовується рекрутингові засади. Сьогодні служба зайнятості є майданчиком з надання широкого спектру послуг, зокрема й через електронні сервіси, мета яких зробити послуги максимально комфортними і доступними.

         У доробку Черкаської обласної служби зайнятості зберігаються тисячі успішних історій людей, які свого часу, отримали соціальну підтримку та сприяння у підборі підходящої роботи.

За 30 років роботи Черкаської обласної служби за сприянням у працевлаштуванні звернулося понад 1 млн 420 тис. безробітних осіб. Завдяки наполегливій праці фахівців та надійному соціальному партнерству:

 - працевлаштовані понад 872 тис. пошукачів роботи;

 - професійне навчання пройшли 180,3 тис. безробітних;

 - тимчасовою зайнятістю забезпечено 363 тис. осіб.

         Нині обласна служба зайнятості - це досвідчені колективи професіоналів, які надають послуги клієнтам: як під час особистих прийомів, так і дистанційно, онлайн. Служба дотична до всіх процесів, які відбуваються в громаді, місті та області. Вона – партнер влади у залученні інвестицій, розвитку економіки та місцевого самоврядування. І що найголовніше – служба довела свою необхідність та ефективність і має можливість розвиватись і далі.

         Вдосконалюється кожен учасник ринку праці, а разом з тим зростає необхідність до зміни парадигми та впровадження нової моделі надання клієнтоорієнтованих послуг службою зайнятості.

         Попереду цифровізація послуг та модернізація державної служби зайнятості, як сервісної установи сучасного формату з новими технологіями та методами.

         Напередодні 30-ої річниці Незалежності України, коли оцінюється зроблене й окреслюються плани на майбутнє, усвідомлюємо, що наша спільна праця та сумлінне ставлення до виконання обов’язків перед державою, відкриває шлях до благополуччя і процвітання.

         З нагоди свята бажаю кожному міцного здоров’я, незламного оптимізму, родинного затишку та добра. Хай додається енергія, наснага і впевненість у власних силах і переконаннях.

         Нехай згуртованість, мир і злагода панують у нашій дружній незалежній Україні!

Сектор інформаційної роботи ОЦЗ

 

_________________________________________________________________________

Контактні телефони: 63-04-19, 093-514-90-91, 066-07-89-210

Левченко Вікторія, завідувач сектору інформаційної роботи

Черкаського обласного центру зайнятості
 

 « повернутися до списку новин