24 серпня, над вечір, в святковий день, жителі села Келеберди сім'ями, красиво одягнені, поспішали до сільського будинку культури  відсвяткувати  День Незалежності України.

Центром урочистостей стала площа біля будинку культури.

З музикою, піснями та розвагами відзначило с.Келеберда свято.

Сільський голова Сергій Геращенко привітав жителів та гостей села зі святом. Побажав здоров’я, миру та достатку кожній родині, а нашій громаді й надалі розвиватися, міцнішати та процвітати.

Келебердянський будинок культури організував з нагоди свята концертну програму «Незалежна моя Україна, вільна і сильна моя Батьківщина!»

Артисти заспівали різноманітні пісні, сповнені любові до рідної землі. Окрасою заходу стали яскраві виступи вокальних колективів «Перлина», «Горлиця», вокалістів Ніки Бурмаги, Даші Касіч та дитячого танцювального колективу «Ізіденс».

Для дітей були проведені ігри, перетягування канату, конкурс «Хто сильніший», конкурс « Хто спритніший»,  вікторина для глядачів, караоке для молоді, боротьба на руки.

Після завершення - святкова дискотека з живою музикою, пригощання дітей солодощами та частування жителів села.