День Незалежності України – важливе свято для кожного українця.

На території біля Ліплявського клубу ніде було й яблуку впасти. Люди зі всієї громади приїхали, щоб разом відсвяткувати 30 річницю незалежної України. Кожне із сіл привезли свої аматорські колективи народної самодіяльності.

З вітальним словом перед жителями громади виступив сільський голова Сергій Геращенко, який у своєму звернені до присутніх закликав любити свою країну, свій край, своє село,творити щасливе сьогодення і вірити в краще майбутнє. Побажав усім щастя, злагоди та добра.

Привітати жителів Ліплявської громади приїхали голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія Бандурко, голова правління ГО «Рідна Черкащина Микола Фесенко, міс Всесвіт, посол миру та голова благодійного фонду Юлія Гершун.

Після привітальних промов  відбулося нагородження.

Сергій Валентинович вручив почесну грамоту Черкаської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток Ліплявської територіальної громади, активну депутатську діяльність та з нагоди 30-ї річниці незалежності України депутату сільської ради, голові ФГ «Едельвейс» Слюсару Івану Миколайовичу.

Голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія Бандурко нагородила почесними грамотами Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації:

Чаруху Олександра Григоровича, депутата Ліплявської сільської ради, лісничого Ліплявського лісництва;

Хорошуна Івана Івановича, депутата Ліплявської сільської ради, директора ТОВ «Канівське лівобережне мисливське господарство»;

Голуб Ніну Василівну, секретаря Ліплявської сільської ради;

Савченко Надію Іванівну, старосту Келебердянського старостинського округу;

Захарченко Тетяну Володимирівну, старосту Озерищанського старостинського округу;

Кубар Галину Миколаївну, директора КЗ «Ліплявський ліцей»;

Мірошник Валентину Миколаївну, директора КЗ «Келебердянський ліцей»;

Іващенко Людмилу Миколаївну, заступника директора з навчально-виховної роботи КЗ «Келебердянський ліцей»;

Шевченко Світлану Миколаївну, вчителя початкових класів КЗ «Ліплявський ліцей»;

Міщенко Людмилу  Кузьмівну, вчителя початкових класів КЗ «Ліплявський ліцей»;

Чампой Олексія Володимировича, старшого кочегара КЗ «Келебердянський ліцей».

Голова правління ГО «Рідна Черкащина Микола Фесенко нагородив медаллю «30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ»:

Геращенка Сергія Валентиновича сільського голову Ліплявської сільської ради;

Слюсара Івана Миколайовича, депутата Ліплявської сільської ради, голову ФГ «Едельвейс»;

Крангу Віру Павлівну, голову ветеранської організації.

Після офіційної частини на сцені виступали колективи художньої самодіяльності та талановиті діти із всіх сіл громади, які своїми піснями і танцями принесли масу задоволення глядачам.

До пізнього вечора співали пісень, танцювали, веселилися.  Гомін дітвори, сміх та веселощі довкола піднімали настрій і згуртовували усіх присутніх.