28 серпня комісія Ліплявської сільської ради Черкаської області провела обстеження закладів загальної середньої освіти Ліплявської сільської територіальної громади на предмет готовності приміщень, інженерно-технічних комунікацій, навчальних кабінетів, майстерень, спортивних залів, ігрових і спортивних майданчиків, інших приміщень до початку 2021-2022 навчального року та опалювального сезону.

Обєктами уваги членів комісії стали такі заклади загальної середньої освіти, як КЗ «Ліплявський ліцей» та КЗ «Келебердянський ліцей.

За результатами обстеження складено відповідні акти, керівникам освітянських закладів надано рекомендації щодо забезпечення якісної підготовки закладів до нового навчального року й опалювального сезону, а також виконання в закладах освіти карантинних заходів.

Школи сяяли чистотою та гарним настроєм, а дружній педагогічний колектив готовий приступити до роботи.

Висновок перевірки був позитивний. Навчальні заклади готові до нового навчального року.