31 серпня 2021 року о 15.00 годині

відбудеться засідання 15 позачергової сесії

Ліплявської сільської ради VIIІ скликання

Порядок денний:

1. Про Прогноз бюджету Ліплявської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Доповідають:

Міснікова Наталія Григорівна, начальник фінансового відділу сільської ради

Іванова Валентина Миколаївна, голова постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 02.07.2021№13-43/VIII «Про надання соціальних послуг комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг Ліплявської сільської ради Черкаської області» за рахунок бюджетних коштів (безкоштовно)».

Доповідають:

Дурицький Микола Антонович, т.в.о. директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ліплявської сільської ради Черкаської області»

Савченко Світлана Михайлівна, голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту та соціального захисту населення