День рятівника - є професійним святом працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних  формувань.

17 вересня представники Ліплявської, Канівської, Бобрицької та Степанецької громад вітали рятувальників Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області, усіх працівників, які несуть службу сьогодні,  та які не один рік свого життя віддали пожежній частині з професійним святом.

Гості побажали працівникам пожежно-рятувальних підрозділів міцного здоров’я, сімейного затишку, Божої опіки під час небезпечної служби та миру на українській землі і якомога менше тривожних викликів служби 101.

Традиційно для святкового заходу не обійшлося без відзнак. За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята рятувальників заохочено грамотами та пам’ятними подарунками від місцевого самоврядування.