ДЕНЬ СЕЛА – ЦЕ СВЯТО ЄДНАННЯ!

Саме в такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї малої Батьківщини, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. День села пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої громади. А цю історію люди творять щоденною тяжкою працею. І щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Сонячного недільного дня, 3 жовтня, відбулося свято у селі Сушки.

Із святом односельців та гостей привітав сільський голова Сергій Геращенко, який побажав усім присутнім щастя, здоров’я,  тепла,  достатку в кожній родині та мирного неба над головою.

Під час урочистої частини Сергій Валентинович привітав найстаршого жителя села Тертицю Марію Іванівну, найменшого жителя – Костюка Богдана Юрійовича, сімейну пару, яка у шлюбі  50 років – Коваленко Михайла Григоровича та Ольгу Григорівну. Привітав Блажієвську Ганну Павлівну та Камишину Віту Сергіївну, які в цей святкували своє день народження. Та тих, які набули в цьому році повноліття – Стецюка Максима, Літовченка Олександра, Томило Владислава, Ярмош Діану та Лисенко Ярослава.

Привітати жителів громади зі святом, завітали кандидати в народні депутати України Владислав Голуб, Андрій Іллєнко, Іван Степанець та голова благодійного фонду, Посол миру, Міс Україна та Міс Всесвіт Юлія Гершун.

Гарний настрій присутні отримали від чудової концертної програми, яку подарували аматорські колективи «Чарівниці», квартет «Молодички», дует «Козачки», сольні виконавці О.Бакумець, А.Прохорова, танцювальний колектив «Пролісок» та маленькі дітки села.

Після закінчення урочистої частини свято продовжилось запальною дискотекою під живу музику та святковим частуванням.

Діти розважалися на батуті, гірці, куштували солодку вату та попкорн. Жителі села фотографувались у спеціально облаштованій фотозоні.

З нагоди свята було організовано безпрограшну лотерею з призами найрізноманітнішого призначення.

На святі була представлена виставка майстринь села Сушки. Люди із захопленням розглядали роботи Ціпачевської Євдокії Сергіївни, Сподарик тамари Семенівни, Сподарик Тетяни Михайлівни та Корольової Валентини Олександрівни.

Висловлюємо щиру подяку ТОВ «Гладківщинське ХПП» (директор Солодка С.М.), ТОВ «Канівське лівобережне мисливське господарство» (директор Хорошун І.І.), ТОВ  "Парк-готель" Тихий ліс" (директор Назарок Є.В.), ТОВ «НВФ «Урожай» (директор Воскобойнік О.А.),  БФ «МХП-Громаді» (директор Волочай Т.В.), ФГ Молодик В.Ф., приватним підприємцям П.Стецюк, А.Бусля, А.Хижняк, Т.Тукаленко, які надали допомогу в організації та проведенні свята.