Електронні сервіси Пенсійного фонду України створені для того, аби ви могли вирішити свої питання дистанційно, без особистого звернення до сервісних центрів. Фахівці Головного управління Фонду на Черкащині акцентують: скористатися сервісами можна на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) із ключем кваліфікованого електронного підпису. До вашої уваги – кілька з них.

Сервіс «Автоматичне призначення пенсії» дає змогу заздалегідь подати відповідні документи для призначення пенсії за віком.

Сервіс «Отримання довідок із QR-кодом» дозволяє отримати документи, які є аналогами паперових довідок із печатками.

Сервіс «Електронний листок непрацездатності» забезпечує роботодавця потрібною для нарахування лікарняних інформацією, а громадянин більше не повинен приносити паперовий документ на роботу.

Приєднуйтеся до нас та дізнавайтеся всі новини першими – на сторінці «Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області» в соціальній мережі «Фейсбук» та на каналі «Головне управління ПФУ в Черкаській області» на відеохостингу «Ютуб».

Відділ обслуговування громадян № 8 ГУ ПФУ в Черкаській області