ШКІЛЬНЕ ПОДВІР’Я КЕЛЕБЕРДЯНСЬКОГО ЛІЦЕЮ ПРИКРАСИВ НОВИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

Дата: 23.10.2021 11:18

21 жовтня відбулося відкриття нового дитячого майданчика на території КЗ «Келебердянський ліцей».

Сергій Валентинович, вітаючи присутніх із відкриттям дитячого майданчика, висловив слова подяки голові Черкаської обласної державної адміністрації Олександру Скічку за такий чудовий подарунок та за те, що оперативно відреагував на прохання забезпечення населених пунктів громади новими дитячими та спортивними майданчиками.

Турбота про підростаюче покоління – першочергове завдання нашої громади зазначив сільський голова Сергій Геращенко. Адже радість в очах дітей – те, заради чого варто жити та працювати.

По завершенню урочистостей присутні на заході юні жителі села Келеберди ознайомилися  із дитячим комплексом.