ВІДБУДЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЩОДО ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19 ТА ЗАГАЛЬНОЇ ІМУНІЗАЦІЇ ОРГАНІЗМУ ЛЮДИНИ

Дата: 28.10.2021 08:52

У п’ятницю, 29 жовтня 2021 року об 14-й годині біля приміщення Ліплявського сільського клубу відбудеться зустріч-презентація щодо вакцинації від COVID-19 та загальної імунізації організму людини. Зустріч проводитиме медичний експерт від ЮНІСЕФ з використанням інформаційних матеріалів, розроблених спільно ЮНІСЕФ.

Захід дасть можливість інформувати населення громади про існуючі вакцини, їх влив на організм людини та необхідність щеплення. Кваліфіковані спеціалісти, медичні експерти разом з лідерами громадської думки зможуть чітко відповісти на гострі запитання та надати повне роз’яснення про Ковід-19 і вакцинацію.

На зустріч запрошуються: місцеві релігійні лідери, представники громадських організацій, місцеві медики, мешканці громади.

Громадська організація «Елеос-Україна»