11 листопада в с. Ліпляве відбулося офіційне відкриття центру дитячого дозвілля «Роллердром», який вдалося реалізувати завдяки співпраці громади, місцевої влади та бізнесу.

Участь у відкритті взяли представники виконавчого комітету Ліплявської сільської ради, благодійного фонду «МХП-ГРОМАДІ», ВП «Ліпляве», ГО «Черкащани», місцевої ініціативної групи та жителі громади.

За час свого існування Ліплявська громада крок за кроком підвищує рівень життя громадян, прагне залучати дітей до занять спортом, привчати до здорового способу життя, розвивати їх, адже молодь – майбутнє нації.

Сьогодні відкрито новий об’єкт дозвілля. Ця добра справа зроблена для наших дітей. Щира подяка всім, хто долучився до  втілення в життя чудового дитячого об’єкту, який, сподіваємось, стане улюбленим місцем проведення активного дозвілля.

Під час відкриття «Роллердрому» було оголошено переможців онлайн-конкурсу з нагоди відкриття  центру дитячого дозвілля  «Роллердром»:

У номінації «Кращий трюк»:

І місце - Cташук Марія

ІІ місце - Кранга Антон

У номінації «Кращий малюнок»:

І місце - Колодчук Денис

ІІ місце - Савченко Софія

ІІІ місце - Гуляєва Поліна

Переможці отримали подарунки від виконавчого комітету Ліплявської сільської ради та БФ «МХП-ГРОМАДІ».

Микола Фесенко, керівник громадської приймальні депутатів Черкаської обласної ради від ВО «Черкащани» Володимира Братаніча та Олександра Воскобойніка вручив подарунки найактивнішим учасникам заходу.