Запровадження «червоної» зони в Черкаській області – не перешкода для отримання пенсії

Дата: 12.11.2021 09:07

Із 12 листопада 2021 року на Черкащині запроваджена «червона» зона епідемічної небезпеки. У зв’язку з численними зверненнями пенсіонерів щодо можливості отримання пенсії запевняємо: клієнти зможуть безперешкодно користуватися послугами відділень банків та поштових операторів.

Фахівці Головного управління Фонду в Черкаській області інформують, що пенсія:

• виплачується щомісяця,
  • не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується,
  • виключно в грошовій формі,
  • за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсії, або через установи банків у порядку, передбаченому Кабінетом Міністрів України.

У «червоній» зоні відділення банків та поштових операторів працюватимуть у звичайному режимі, тож жителі Черкащини зможуть отримати свої пенсійні виплати своєчасно.