Сільський голова висловив вдячність всім за сумлінну працю, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові Ліплявської громади: «Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку громади та об’єднує у спільному прагненні зробити наші села процвітаючими».

Сергій Валентинович бажав усім професійного зростання, творчої наснаги, плідної роботи, підтримки та самореалізації в системі місцевого самоврядування.

За високий професіоналізм та належне виконання службових обов’язків  з нагоди відзначення професійного свята – Дня місцевого самоврядування, голова громади нагородив депутатів та працівників сільської ради Грамотами виконавчого комітету Ліплявської сільської ради та Почесними грамотами Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації.