У ЛІПЛЯВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС!

Дата: 14.12.2021 12:39

Мітинг-реквієм до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбувся сьогодні, 14 грудня, біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС в с.Ліпляве.

До пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків ЧАЕС поклали квіти сільський голова Сергій Геращенко, голова Ліплявського осередку КМГО «Союз Чорнобиль України» Василь Дубенець, представники місцевої громади, ветерани-учасники ліквідації та рідні загиблих внаслідок тогочасних подій.

Сільський голова Сергій Геращенко висловив слова великої подяки усім ліквідаторам найбільшої техногенної катастрофи за проявлений подвиг. Побажав їм козацького здоров’я, сімейного благополуччя, миру та злагоди.

Під час виступу Сергій Валентинович зазначив, що події Чорнобиля ніколи не зітруться в пам'яті десятків поколінь, а катастрофа назавжди залишиться спільним болем.

Хвилиною мовчання вшанували присутні тих, хто не дожив до сьогодення.

Настоятель Свято-Миколаївської церкви Отець Олександр відправив поминальну панахиду біля пам’ятного знаку.