Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка покликана привертати увагу громадськості до проблеми насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, захисту прав жінок.

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Службою у справах дітей Ліплявської сільської ради та старостами сіл Ліплявської громади відвідано сім’ї, в яких виховуються неповнолітні діти, багатодітні сім’ї  та  сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. З батьками проведена роз’яснювальна робота та профілактичні бесіди на тему «Попередження домашнього насильства», «Запобігання дитячої бездоглядності».

І найважливіше –пам’ятайте батьки, що всі ваші дії та дії інших осіб, які залучені до проблеми насильства, повинні бути спрямовані на захист дітей!