ПРОВЕЛИ БЛАГОУСТРІЙ ДОРІГ У СЕЛІ ОЗЕРИЩЕ

Дата: 21.12.2021 09:40

Для збереження існуючої мережі доріг комунальної власності від руйнування, покращення транспортного, пішохідного сполучення та безпеки дорожнього руху в селі Озерище щороку проводиться поточний ремонт доріг.

До упорядкування в 2021 році були заплановані частини доріг з ґрунтовим покриттям по вул..Б.Хмельницького, Асатіані Кітовані протяжністю близько 300 метрів, та дорога до сільського кладовища.

Спочатку проведені підготовчі роботи, під час яких працівники СКП «Добробут» обрізали кущі та дерева на цих ділянках.

Технікою, яку надало ВП «Ліпляве» ТОВ НВФ «Урожай», за сприяння сільського голови Сергія Геращенка, були сплановані та засипані великі ями. Дані роботи були проведені працівниками ВП «Ліпляве» Неродою Сергієм, Неродою Василем та Воропаєм Віктором.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради дякує ВП «Ліпляве» ТОВ НВФ «Урожай», в особі  директора Трохимця О.В. за співпрацю та надану допомогу технікою.

Тетяна Захарченко, староста Озерищанського старостинського округу