Розвитку закладів культури в Ліплявській громаді приділяється особлива увага.

Наразі у будинку культури села Сушки завершили заміну системи опалення. Раніше приміщення мало пічне опалення, зараз тут встановили теплогенератор, який працює на дровах і дає тепло тоді, коли воно потрібне.

За сприяння депутата Черкаської обласної ради Тетяни Волочай  із обласного бюджету виділено 180 тисяч гривень, за які придбано та встановлено теплогенератор у будинку культури.

Роботи в будинку культури с.Сушки продовжуються. Невдовзі будуть замінені крісла в глядацькій залі.

Завдяки цьому відтепер у залі будинку культури та бібліотеці стане тепло та комфортно.

Сільський голова Сергій Геращенко, виконавчий комітет висловлюють найщирішу вдячність депутату Черкаської обласної ради Тетяні Волочай за співпрацю, розуміння та матеріальну підтримку.