Шановні жителі Ліплявської громади!

Прийміть щирі вітання із  найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим!

В цей день радіє Небо і Земля, а українську землю чарує багатоголосся різдвяних вертепів та колядок. І це чудово, що в Україні збереглися народні звичаї.

Різдво Христове є великим та важливим святом для кожного з нас. Ми збираємося тісним дружнім колом з близькими та друзями, а в кожній домівці в цей вечір є смачна українська кутя.

Тож нехай перша зірка Святого вечора, що сповіщає про народження Сина Божого, стане для кожної родини провісницею миру і християнської злагоди. Нехай добра звістка відгукнеться світлою радістю  та щирістю почуттів.

Очікувані  Різдвяні  церковні дзвони наповнять наші душі  вірою, кожну оселю очистить та захистить спільна молитва, а цьогорічне Різдво стане початком щасливої дороги в новий успішний рік.

У цей світлий день бажаю вам, щоб Різдвяні свята були радісними, щедрою на здобутки була життєва дорога, а в родині щоб завжди панували злагода, любов і достаток. Здоров’я, натхнення та Божого благословення вам і вашим рідним!

Христос рождається! Славімо Його!

З повагою сільський голова Сергій Геращенко