Попит на оформлення біометричних документів на Черкащині зріс у 2021 році майже на 24% порівняно з 2020 роком.

У 2021 році Канівським сектором УДМС у Черкаській області оформлено та видано1148 паспортів громадян України для виїзду за кордон та 1538 ? ID-карток.

Понад 300 громадян звернулись у грудні до Канівського сектору УДМС у Черкаській області щодо оформлення та отримання біометричних документів.

Спланувати візит до Міграційної служби, аби подати заяву на оформлення біометричних документів для громадян України, можна за допомогою онлайн-сервісу «Електронна черга» на сайті ДМС → https://dmsu.gov.ua/services/online.html.

Повідомляємо, що з 01 січня 2022 року зросла вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Здорожчання пов’язане зі зміною вартості бланків окремих біометричних документів. Тому оформлення ID-картки до 20 робочих днів становить 372 грн, до 10 робочих днів – 498 грн. Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон до 20 робочих днів – 733 грн, до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав – 1085 грн.