Керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», ст. 66 Закону України «Про освіту», ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», у зв’язку з відсутністю учнівського контингенту та низькою наповнюваністю класів у закладі освіти - Сушківський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів» Ліплявської сільської ради Черкаської області проведено громадські обговорення щодо припинення діяльності юридичної особи Сушківський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів» Ліплявської сільської ради Черкаської області шляхом ліквідації (адреса місцезнаходження: 19024, Черкаська область, Черкаський район, село Сушки, вулиця Яші Киктя, 4).

Громадське обговорення відбулося  20 січня 2022 року об 11.00 год у приміщення Сушківського НВК.

Громадське обговорення у формі зустрічі відбулося з дотриманням карантинних вимог.

За час громадського обговорення звернення та пропозиції на електронну почту Ліплявської сільської ради не надходили.

Рішення щодо припинення діяльності шляхом ліквідації вказаного вище закладу буде винесено на розгляд чергової сесії Ліплявської сільської ради.