21 січня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1.Про затвердження плану культурно-масових заходів закладів культури Ліплявської сільської ради на 2022 рік

2. Про організацію роботи із зверненнями громадян в Ліплявській сільській раді за 2021 рік.

3. Про  внесення змін до складу житлової комісії при виконавчому комітеті Ліплявської сільської ради.

4. Про квартирний облік.

5. Про затвердження переліку об’єктів та видів громадських робіт для правопорушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт.

6. Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для засуджених до кримінального покарання у виді громадських робіт.

7. Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для громадян, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді оплачуваних суспільно корисних робіт.

8. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

9. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

10. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

11. Про надання дозволу  гр. Лисаку А.М на оформлення договору дарування.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно.