22 січня 2022 року команда Ліплявської територіальної громади взяла участь у відкритому Чемпіонаті Бобрицької сільської ради з настільного тенісу серед чоловіків. У змаганнях брали участь 6 команд: дві команди, що представляли Бобрицьку територіальну громаду, команди від Ліплявської територіальної громади, Філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» та Канівської територіальної громади.

Мета заходу – популяризація настільного тенісу як олімпійського виду спорту; вдосконалення спортивної майстерності та налагодження дружніх стосунків між спортсменами громад, району.

За результатами змагань перемогу здобула команда Філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» у складі С.Кизенка та В.Тукаленка.

Команду Ліплявської територіальної громади представляли учасники Герман Максим та Калініченко Іван, які зайняли четверте місце серед шести команд.

Всі спортсмени показали блискучу гру, в якій вдосконалили свою спортивну майстерність, та отримали від участі в змаганні масу позитивних емоцій.

Бажаємо спортсменам наснаги, наполегливості, подальших успіхів у наступних змаганнях!