Поспішаємо повідомити...

Незабаром відбудеться подія, на яку з нетерпінням чекали учні, їхні батьки та колектив закладу освіти – відкриття шкільної їдальні після капітального ремонту.

Наразі завершено перший етап роботи по облаштуванню шкільної їдальні.

Нагадуємо, цей масштабний проєкт вдалося втілити у життя за сприяння народного депутата Сергія РУДИКА та коштам місцевого бюджету Ліплявської громади, на чолі з Сергієм ГЕРАЩЕНКО.

Сьогодні до ліцею з робочим візитом завітали нардеп Сергій Ярославович РУДИК та очільник громади - Сергій Валентинович ГЕРАЩЕНКО.

Посадовці, насамперед оглянули нове відремонтоване приміщення шкільної їдальні, а у ході ділової розмови було обговорено ряд інших актуальних питань життєдіяльності громади.

Сільський голова висловив щиру вдячність за співпрацю.

Директорка ліцею, Галина КУБАР, подякувала всім присутнім та зауважила, що розвиток освіти у громаді має гарантії на розвиток, поки усі гілки влади працюють злагодженою командою і мають єдину мету.

Наприкінці візиту керівник громади та адміністрація закладу освіти заручилися підтримкою Народного депутата України Сергія РУДИКА в подальшій співпраці.

Маємо на меті, що їдальня стане одним з найвідвідуваніших приміщень у закладі, де гарантовано буде смачне та безпечне харчування, а також приносимо вибачення учням та батькам за тимчосові незручності та дякуємо за розуміння.

Галина Кубар, директор КЗ "Ліплявський ліцей"