УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Для здійснення керівництва у сфері забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку в Україні утворюються обласні та районні військові адміністрації. Очільники адміністрацій набувають статусу начальників військових адміністрацій.

Відповідний Указ підписав Глава нашої держави Володимир Зеленський.

Військові адміністрації виконують свої функції в межах воєнного стану і мають більше повноважень, зокрема, для координування евакуації цивільного населення в разі проведення ворогом активних бойових дій, забезпечення ефективного використання природних, трудових та фінансових ресурсів, розміщення на договірних засадах замовлень на виробництво продукції. Та вирішення багатьох інших питань, які потребують миттєвого реагування в умовах воєнного стану.

Контроль за діяльністю адміністрацій покладається на Генштаб ЗСУ, Кабінет Міністрів України та самі ОДА.