ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛІПЛЯВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Інформуємо вас, що станом на сьогодні, 02.03.2022, ситуація у нашій громаді контрольована. Виконавчий комітет сільської ради, організації та установи продовжують виконувати свою роботу.

Продовжується збір скляної тари, тканини для виготовлення перев’язочних матеріалів, медикаментів для формування аптечок.

Із перших днів війни в Ліплявську громаду почали прибувати сотні вимушених переселенців.

Станом на сьогодні жителі Ліплявської громади прийняли та розмістили 583 особи, зокрема с.Ліпляве – 153 особи, с.Келеберда – 102 особи, с.Озерище – 132 особи, с.Сушки – 48 осіб, с.Прохорівка – 148 осіб,

Мова йде про тих осіб, які обліковані та які звернулися за допомогою до Ліплявської сільської ради.

Наразі проводяться навчання з надання першої медичної допомоги по населених пунктах громади.

Громадська організація територіальної оборони продовжує свою роботу, щоденно розробляються графіки чергування на постах спостереження. Постйно тримається зв'язок зі штабом територіальної оборони.

Для відповідного реагування на ваші повідомлення про виявлені правопорушення просимо звертатися за номерами телефонів:

с.Ліпляве:

Кисляк Ігор Анатолійович - 099-143-60-07

Лисак Микола Васильович -  050-600-54-27

с.Келеберда:

Свинцицький Геннадій Володимирович – 067-456-57-28

с.Прохорівка, с.Сушки:

Свириденко Анатолій Миколайович – 097-313-15-70

с.Озерище:

Захарченко Тетяна Володимирівна – 067-126-47-08

Нагадуємо, що комендантська година наразі триває з 20:00 до 06:00 години.

Завжди тримайте при собі документи.

У разі отримання інформації щодо повітряної тривоги терміново реагуйте на сповіщення, повідомляйте родичам, сусідам, знайомим та негайно йдіть до укриттів.

Ми переможемо!

Все буде Україна!