Фото без описуЛіплявська громада звернулася до БО БФ «МХП-Громаді» з проханням виділити продукцію ПРАТ «Миронівської птахофабрики» для виготовлення м’ясних консервів. Через Благодійний фонд громада отримала 1100 кг. курятини.

Цими днями жителями Ліплявської громади було виготовлено понад 1400 банок консервів із м’яса курятини.

Дуже приємно, що жителі нашої громади, а саме сіл Сушки, Прохорівка, Келеберда та Ліпляве, у цей важкий для країни час не залишаються осторонь,  відгукуються допомогти та активно долучаються до спільної справи заради наближення Перемоги.

Щира подяка всім хто за першим покликом принесли банки, кришки, спеції та знайшли час та виготовили тушонки для наших Захисників.

Бажаємо всім оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та МИРУ!

ЗБІР ПРОДУКТІВ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!!!

Звертаємося до всіх з проханням знов долучитися до збору продуктів харчування: крупів, консервації, м’ясних консервів, печива, цукерок, чаю, цукру, засобів особистої гігієни.

Також просимо приносити порожні банки ємкістю 0,5 та 1 л. для виготовлення м’ясних консервів, ящики для пакування продуктів.

Пункти збору ті самі і працюють щоденно з 9.00 до 15.00 год.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради