У зв’язку з ситуацією, яка склалася в Україні, велика кількість осіб вимушені були покинути свої домівки та стати переселенцями.

Це призвело до цілої низки проблем, вирішити які іноді внутрішньо- переміщеним особам надзвичайно важко, враховуючи зміну місця проживання та стресовий стан. В цей скрутний момент, вирішення багатьох проблем переселенців залишається актуальним. Одна з них – це забезпечення внутрішньо переміщених осіб гуманітарною допомогою.

Так, за підтримки народного депутата України Войцеховського В.О. у Ліплявську громаду було передано гуманітарну допомогу для родин з дітьми, які тимчасово поселились на території громади. Допомогу надано у вигляді гуманітарних комплектів, до яких входили дитяче харчування та памперси для дітей від народження до 3-х років.

Виконавчий комітет  Ліплявської сільської ради й надалі буде продовжувати підтримувати внутрішньо-переміщених осіб та їх родини і допомагати у вирішенні складних життєвих питань.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради