Шановні жителі громади !

Нагадуємо, що наразі на території Черкаської області запроваджена комендантська година, яка продовжує діяти з 20.00 до 6.00.

Забороняється знаходження людей у зазначені години на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

На превеликий жаль, не всі жителі нашої громади дотримуються вимог комендантської години. Дозволяють собі перебувати під час дії комендантської години в нетверезому стані, вести себе похабно та неадекватно, грубити, погрожувати членам територіальної оборони, які несуть чергування і перебувають при виконанні своїх службових обов’язків.

В подальшому, Ліплявська сільська рада залишає за собою право публікувати на своєму сайті та сторінці «Фейсбук» не тільки прізвища порушників, а і їх фотографії, щоб всі наші жителі могли знати своїх «героїв».

Нагадаємо, що усі цивільні особи, що перебуватимуть на вулиці у період комендантської години, вважатимуться членами диверсійно-розвідувальних груп ворога.