Щодня, а то і що години, у сотнях українських міст волонтери плетуть маскувальні сітки щоб захистити життя наших оборонців. Не залишилася осторонь і наша громада.  Жителі громади проявили ініціативу та приєдналися до волонтерського руху. Ініціатори громади звернулися до районної волонтерської організації, яка  провела майстер-клас для ініціаторів та надала два полотна для виготовлення захисних сіток.

Плетіння маскувальних сіток – це кропітка ручна робота, і ми щиро вдячні ініціаторам нашої громади, які цим займаються та всім хто долучається до цієї важливої справи.  Особлива подяка жителям які надали 2 барабани полотна для виготовлення маскувальних сіток. За короткий час свого існування ініціативна група вже виготовила 7 маскувальних сіток, 5 з яких вже відправлено воїнам ЗСУ. Сподіваємося що наші сітки захистять та збережуть життя багатьом нашим захисникам.

Віримо, що незабаром Україна здобуде перемогу і всі українці повернуться до звичного мирного життя. РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА ГЕРОЯМ!!!

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради