Прядок мобілізації внутрішньо переміщених осіб

У зв’язку з активними бойовими діями сотні тисяч громадян були вимушені покинути свої домівки, щоб переміститися у центральні та західні регіони України та стати внутрішньо переміщеними особами. Втім цей статус не позбавляє їх обов’язку ставати на військовий облік на новому місті перебування.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради закликає чоловіків-переселенців, військовозобов’язаних, які на своїх територіях підлягали мобілізації, в обов’язковому порядку стати на військовий облік за місцем фактичного перебування.

Після цього, згідно законодавства, вони можуть бути залучені до мобілізації і в подальшому направлені до військових частин або до навчальних центрів.