Шановні жителі громади!

Виконавчий комітет громади вкотре щиро дякує всім небайдужим жителям громади,  тим хто в такий складний та важливий для нашої країни час не залишається осторонь, а вносить свій посильний внесок для досягнення    нашої загальної цілі – ПЕРЕМОГИ!!! Ваша допомога є надважливою як для  наших захисників, які вже 35 днів протистоять агресору, так і людям які потерпіли від агресора втративши свої домівки, засоби вжитку та роботи.

 Окрема подяка тим жителям, які долучаються до виготовлення консервів з курятини та риби. М’ясні консерви є самою популярною продукцією як на передовій так і в тилу. Коли є можливість, з них наші захисники можуть приготовити солдатську кашу, а в скрутні хвилини можуть просто перекусити. В лікарнях, дитячих закладах та тимчасових притулках з консервів можливо швидко приготувати різні страви.

 Станом на сьогодні, по Ліплявській громаді, завдяки небайдужим  ініціативним жителям громади та представників бізнесу, зібрано понад 2000 банок ємкістю 0,5 та 1,0 літра, та виготовлено 3595 банок м’ясних консервів.  Також зібрано понад 10 тонн домашньої продукції та товарів, це овочеві консерви, овочі, крупи, одежа, засоби гігієни та інше. Всю зібрану продукцію та речі передано гуманітарним вантажем для військовослужбовців Збройних сил України та мирним жителям в постраждалі від війни регіони.

Надаючи допомогу, ВИ надаєте не просто матеріальне цінності, а даруєте радість  та надію на краще життя. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя та здоров’я інших. Поки  такі люди живуть і працюють, то буде жити  і наша нація українців. Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за  Ваші щирі і чуйні серця.

 

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

 

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради