Шановні мешканці громади! Друзі!

Я вдячний всім, хто відгукнувся про надання житла переселенцям та евакуйованим. Наразі до нашої громади кожен день прибувають внутрішньо переміщені особи. Виконавчий комітет збирає усю необхідну інформацію, де переселенці можуть знайти житло.

Звертаюся до Вас з проханням! Саме від Вас виконавчий комітет чекає пропозицій по вільному житлу або готовності тимчасово розмістити приїжджих у себе вдома з областей з яких проводять евакуацію.

Інформацію прошу надавати до старост старостинських округів, а по селу Ліпляве до сільської ради.

Не проявляйте байдужість до горя, яке є поряд з нами.

Ми переможемо! Все буде Україна!

Також нагадую, що триває збір одягу, ліків, продуктів харчування, засобів особистої гігієни, ковдр, подушок та комплектів постільної білизни для внутрішньо переміщених осіб.