Станом на сьогодні в нашій громаді офіційно зареєстровано близько 1150 осіб, які були вимушені покинути свої домівки через жорстоку агресію росії. Сім’ї, які під обстрілами тікали не маючи змогу узяти із собою необхідні речі. Працівники виконавчого комітету громади вивчили потреби таких сімей, зателефонувавши кожній сім’ї особисто. Голова громади Сергій Геращенко звернувся до різних фондів з проханням надати гуманітарну допомогу.

Оперативно відреагувала на звернення сільського голови команда Народного депутата Віталія Войцехівського. Цими днями  до громади надійшла гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб та їх діточок, які проживають на території нашої громади – продукти харчування, одяг, памперси, медикаменти, дитяче харчування, солодощі, предмети гігієни, постільна білизна, канцелярські товари.

Вкотре дякуємо Вам та вашій команді за безкорисливу допомогу нашій громаді і продовжуємо знову і знову дякувати всім, хто допомагає людям, які потребують невідкладної допомоги.

Хто потребує допомоги просимо звертатися в сільську раду села Ліпляве та старостинські округи громади.

Таку націю перемогти неможливо! Тримаймося! Все буде Україна!

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради