8 квітня 2022 року на території комунального закладу «Келебердянський ліцей» відбулася акція «Посади дерево миру». Цьогорічна акція проводиться за ініціативи депутата Черкаської обласної ради, директора ТОВ “НВФ “Урожай” Олександра Воскобойніка, голови Благодійного Фонду “МХП - Громаді” Тетяни Волочай та керівника Громадської організації “Патріоти рідного краю” Юрія Романчі. Саджанці фундука каталонського та барселонського забезпечили ініціатори акції.

Долучилися до акції голова сільський голова Сергій Геращенко, представники територіальної оборони, учні, працівники закладу, жителі села.

Мета акції - є заклик до збереження природи, рідної української  землі та  країни.

Ліплявська сільська рада висловлює щиру подяку організаторам та учасникам акції за активну громадську позицію та всі зусилля, що єднають усіх в прагненні наблизити Перемогу.

Цією акцією, доведено,  що Україна держава мирна і що ми всі хочемо миру.