БО "БФ "МИ З УКРАЇНИ" в особі керівника Ружицького Олександра Антоновича разом з волонтерами Притолюком Андрієм, Притолюк Мар’яною, Притолюк Жанною, Собченком Володимиром, Єфімовою Ольгою, Семенович Тетяною, Семенович Оленою,Семенович Вікторією сформували гуманітарну допомогу та передали внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території Ліплявської сільської ради медикаменти, продукти харчування, одяг, дитяче харчування, засоби гігієни.

Частину медикаментів було передано до Ліплявської амбулаторії. Частина - залишилася у Ліплявській сільській раді, де при необхідності будуть видаватися тим, хто їх потребуватиме.

Цю гуманітарну допомогу власним транспортом до Ліплявської громади доставив місцевий фермер Дмитро Радюк разом із дружиною Альоною.

Безмежно вдячні всім благодійникам за безкорисливу матеріальну та моральну підтримку, допомогу і людяність.

Ми віримо, що разом зможемо досягти перемоги!

Разом до перемоги!

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради