Фото без описуУ зв’язку з активними бойовими діями сотні тисяч громадян були вимушені покинути свої домівки, щоб переміститися у центральні та західні регіони України та стати внутрішньо переміщеними особами. Втім цей статус не позбавляє чоловіків обов’язку ставати на військовий облік на новому місці перебування.

Чоловіки призовного віку, які прибувають до Ліплявської територіальної громади з різних областей України, зобов’язані стати на військовий облік.

Чи стають військовозобов’язані чоловіки-переселенці на військовий облік перевірятимуть патрульні поліції, представники тероборони. За відмову ставати на військовий облік військовозобов’язані переселенці нестимуть кримінальну відповідальність.

Адреса, де проходить реєстрація на військовий облік: м.Канів, вул.Воровського, 24.

Зараз ми маємо виступити єдиним фронтом для оборони України і захищати свою країну пліч-о-пліч.