Оголошення про сесію Ліплявської сільської ради

28 квітня 2022 року о 12.00 годині

в приміщенні Ліплявської сільської ради

відбудеться засідання 23 позачергової сесії

Ліплявської сільської ради VIIІ скликання

Порядок денний

1. Про звіт сільського голови про роботу Ліплявської сільської ради та її виконавчого комітету у 2021 році.

Геращенко Сергій Валентинович, сільський голова

Голуб Андрій Андрійович, голова комісії з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

2. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ліплявської сільської ради за 2021 рік.

Доповідають:

Іванова Валентина Миколаївна, начальник відділу економічного розвитку     та інвестицій.

Іванова Валентина Миколаївна, голова комісії з питань фінансів, планування бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Ліплявської сільської ради для передачі в оренду без проведення аукціону.

Доповідають:

Миненко Володимир Борисович, начальник відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою.

Хворостина Наталія Михайлівна, голова комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та транспорту.

4. Про затвердження звіту про оцінку майна з метою визначення ринкової вартості об’єкта оцінки для розрахунку розміру орендної плати.

Доповідають:

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для розміщення дитячого ігрового майданчика зі зміною цільового призначення по вулиці Канівська, село Ліпляве.

Доповідають:

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для розміщення дитячого ігрового майданчика зі зміною цільового призначення по вулиці Шевченка, село Прохорівка.

Доповідають:

7. Про надання згоди на заміну сторони Орендодавця за Договором оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності.

Доповідають:

Сільський голова                                                         Сергій ГЕРАЩЕНКО