Сьогодні відзначається 36-та річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції, найбільшої в історії ядерної енергетики. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи.

Щороку, саме цього дня в Ліплявській громаді відбувається покладання квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам і постраждалим від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ми вшановуємо тисячі жертв страшної техногенної катастрофи, ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Низький уклін та глибока вдячність учасникам ліквідації наслідків вибуху на ЧАЕС! Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом. Хай залишиться в минулому і не повториться жах тієї страшної катастрофи! Здоров’я і довголіття нашим захисникам, героям-ліквідаторам ядерної стихії, мирного неба нам і перемоги!

Місяць тому трагедія ледь не повторилася знову для всієї Європи, бо на територію Чорнобильської АЕС зайшли російські окупанти.

Чорнобильська трагедія не повинна повторитись!

Дякуємо ліквідаторам!

Дякуємо нашим захисникам!