ВІДБУЛОСЯ 23 ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ ЛІПЛЯВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

Сьогодні, 28 квітня 2022 року, під головуванням сільського голови Сергія Геращенка відбулася  23 сесія Ліплявської сільської ради VIII скликання.

У роботі сесії взяли участь 16 депутатів із 22, а також члени виконавчого комітету, керівники відділів, установ сільської ради та старости сіл громади.

На сесію сільської ради завітав народний депутат України Віталій Войцехівський. Віталій Олександрович розповів присутнім про ситуацію в країні, про подальшу розбудову інфраструктури нашої громади.

Всього на засіданні 23 сесії сільської ради було розглянуто 7 питань.

Одними із основних питань, які розглядалось на сесії сільської ради були – звіт сільського голови про роботу Ліплявської сільської ради та її виконавчого комітету у 2021 році та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ліплявської сільської ради за 2021 рік.

Далі депутати розглянули блок питань, підготовлених відділом земельних відносин, комунальної власності житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Ліплявської сільської ради та прийняли по них відповідні рішення.

Відповідно до регламенту Ліплявської сільської ради рішення з усіх питань порядку денного будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті сільської ради.