Плідно та результативно пройшов черговий «день чистоти» в Ліплявській громаді.

Сьогодні працівники Ліплявської сільської ради та СКП «Добробут» провели прибирання на території Ліплявської амбулаторії, а саме побілили паркан, прибрали будівельне сміття та очистили від бруду прилеглу територію. Результат - територія амбулаторії стала чистою, привабливою та охайною. Просимо адміністрацію та працівників амбулаторії підтримувати в належному санітарному стані закріплену за закладом територію.

Заплановано подальші роботи щодо благоустрою території громади, в які входять значні об’єми по санітарній обрізці дерев, покосу трави, санітарній очистці місць загального користування та територій для відпочинку. Звертаємося до всіх підприємств та установ громади з проханням підтримувати свої закріплені території у належному санітарному та естетичному стані.

Дбаючи про чистоту та благоустрій громади – ми дбаємо про своє майбутнє!

Вкотре щиро дякуємо усім,  хто долучається до прибирання!

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради