В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

Висловлюю слова щирої вдячності

• депутату Черкаської обласної ради, директору ТОВ «НВФ УРОЖАЙ», Олександру ВОСКОБОЙНІКУ;
  • БО БФ «МХП-Громаді»;
  • регіональному директору ВП «Ліпляве» ТОВ «НВФ УРОЖАЙ» - Олександру Трохимцю.

за надану гуманітарну та благодійну допомогу для вимушених переселенців, які перебувають на території нашої громади, а саме за за забеспечення таким необхідним продуктом харчування як картопля. Дякуючи Вам, Ліплявська громада отримала 900кг гуманітарної картоплі.

Дякуємо за турботу і участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця.

Запрошуємо всіх внутрішньо переміщених осіб, яким потрібна картопля для харчування, звертатися  згідно місця тимчасового проживання в старостинські округи по селах Прохорівка та Келеберда, та в Ліплявську сільську раду.

УКРАЇНА БУЛА, Є І БУДЕ!

НАША СИЛА В ЄДНАННІ!