Майже дві сотні жителів Ліплявської громади  учора, 15 травня 2022 року, прийшли  віддати шану бійцю  ЗСУ Коменданту Костянтину Віталійовичу,  який  загинув на Сході.

Комендант Костянтин  народився 29 червня 1977 року в м. Шахтарськ Донецької області. Захищав Батьківщину з 2014 року. Учасник АТО. Проходив службу в різних частинах України, останнє місце служби - 48 інженерна Кам’янець-Подільська бригада.

Попав під артилерійський обстріл та отримав поранення несумісне з життям в селі Новосілка  Донецької області. 13 днів боровся за своє життя, але на  жаль смерть здолала його.

Люди зустрічали загиблого на колінах і з квітами. Діти, молодь, старше покоління – усі не стримували  сліз.

Участь в заході взяли представники влади громади та Черкаської районної державної адміністрації, військові побратими.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та бойовим побратимам загиблого.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради