В Ліплявській громаді продовжуються роботи по прибиранню та благоустрою.

На минулому тижні, в селі Прохорівка працівниками СКП «Добробут», працівниками Прохорівського сільського клубу та Сушківського Будинку культури  були приведені до відповідного санітарного та естетичного  стану узбіччя доріг та територія церкви.

В селі Озерище, небайдужими жителями села, розчищено територію колишнього ставу.

Працівниками СКП «Добробут»:

в селі Келеберда проведено роботи по благоустрою зупинок, а саме обкошено та прибрано прилеглу до зупинок територію, відремонтовано лавочки;

в селі Озерище на кладовищі зрізано здорову аварійну  березу та прибрано прилеглу територію;

в селі Ліпляве приведено до відповідного санітарного стану території громадського відпочинку, а саме: територію біля сільського Будинку культури,  дитячий та спортивний майданчики та територію ставка.

Давайте разом дбати про чистоту та благоустрій нашої громади. Чиста громадаце насамперед, показник культури мешканців, які проживають в ній.

!!! Пам’ятаємо, «чисто там де не смітять»!!!

Нагадуємо, що у зв’язку з військовим станом, спалювати сміття заборонено.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради