Щиро вітаємо з днем народження чарівну жінку, директорку БО Благодійний фонд «МХП-Громаді», депутатку Черкаської обласної ради -Тетяну ВОЛОЧАЙ!

Ваша професійна та громадська діяльність є прикладом сумлінного, відповідального та високопрофесійного ставлення до обов’язків народного обранця. Велике спасибі Вам за постійну допомогу та підтримку, яку відчуваємо у вирішенні проблемних питань життєдіяльності нашої громади.

Сьогодні, у день Вашого народження, прийміть найщиріші вітання та добрі побажання. Нехай постійними супутниками з Вами у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а в справах – мудрість і виваженість. Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею.

Від усього серця бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я,  невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у всіх ваших добрих починаннях. Нових Вам досягнень та здобутків, гідною винагородою яких стануть повага і довіра людей.

З повагою та вдячністю, голова Ліплявської сільської ради

Сергій Геращенко, виконавчий комітет

та депутатський корпус Ліплявської сільської ради