День захисту дітей - міжнародне свято, яке відзначається 1 червня.

Це чудова можливість нагадати дорослим про те, що діти — це наше майбутнє, і привітати їх зі святом!

Діти - це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Зараз маленькі українці особливо потребують уваги та турботи.  Посмішки дітей – це, мабуть, найкраще, що може звеселяти погляд у такі непрості часи. У них стільки щирості й довіри, що вони з легкістю можуть розчулити навіть найсуворіше й загартоване проблемами серце.

Зазвичай в цей день в кожному місті та в кожній громаді проходять гучні свята, лунає музика, проводяться розважальні заходи, атракціони, різні конкурси. Цього року свято проходить в умовах військового стану. Офіційні заходи відмінено, але без уваги та розваг діти не залишилися. Навчальні заклади та Будинки культури нашої громади провели невеличкі заходи для дітей, що б вони змогли зануритися у свято щастя, усмішок і щирої дитячої радості. На завершення свята діток пригостили смачною кашею. Свято пройшло в хорошій атмосфері, діти з цікавістю брали участь у конкурсах.

Бажаємо всім жителям та гостям громади, нехай ваші родини будуть міцними, єдиними, надійними й люблячими. Нехай лунає дитячий сміх, народжуються надії і здійснюються мрії!

Бережіть себе, адже сім’я – це головне!

 

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради